Zavinovací kabátek BARI

Varianta:
1 550 Kč
Dostupnost: Skladem (2 ks)
Kód: 82/S-M
Zavinovací kabátek BARI

Detailní popis produktu

Zavinovací kabátek BARI 

Zavinovací kabátek je volného střihu, lze jej ale zavázat dle vašeho vkusu a potřeby.

Má dostatečně dlouhý pevně přišitý pásek, který je možné ovázat několikrát kolem sebe a docílit tak velmi originálního vzhledu.

Kabátek je ze stejného materiálu jako kalhoty.

velikost : S-M 

barva : mint

materiál : 95% bambusová teplákovina, 5% elastan

  • Bambusová lehká teplákovina je velice pružný, hebký a poddajný. Je to přírodní materiál, který je vhodný i pro citlivou pokožku. Není chemicky ošetřen proti žmolkování a proto po vyprání vytvoří jemný chloupek, který ale neovlivňuje kvalitu materiálu. Naopak je ještě jemnější a pokožku doslova hladí. 

    Upozorňujeme také, že se nepatrně vytahují kolena, tak jako u každé teplákoviny, ale věříme že oceníte hlavně kvalitu a hebkost materiálu.

  • Praní - oděvy perte naruby na jemný, nebo ruční program, na nízké odstřeďování, na max. otáčky 400-600. Nedávejte prát plnou pračku, pro praní je potřeba dostatečný prostor. Vyhněte se aviváži a sušení v sušičce či na přímém slunci, sušte také naruby, nejlépe vodorovně položené na sušáku, pozor na otlaky při sušení, lehce se vyrýsují. 

Více informací o materiálu a jak ho udržovat najdete zde

modelka nosí velikost S

Velikostní tabulka - měřeno v cm.

Zavinovací kabátek - velikost je měřena v položeném stavu. Tento kousek je spíše univerzální. Díky tomu, že je zavinovací, lze jej zavázat dle potřeby.

Bari