Jak vše vzniká

Zajímá Vás jaký je proces výroby našich kousků?

Od mého návrhu přes konstrukce, k šicí dílně až k vám domů?

Jako první přijde nápad jaký kousek oblečení pro dané roční období vytvoříme. Návrh pečlivě promyslíme a určíme v jakých barvách a materiálech se bude tvořit. Konstruktérka návrh zpracuje do správného střihu a ten předává švadlenkám, které vytvoří první vzorek - prototip. Ten upravujeme tak dlouho až je dokonalý. Pak se nastříhá více kusů a švadlenky jedou o sto šest. Hotové kousky důkladně kontrolujeme aby v pořádku mohly k vám domů.

Nové kolekce vyrábíme každého čtvrt roku. Protože každé roční období si žádá své. A abyste se v oblečení cítily dobře je potřeba měnit délky rukávů, délky nohavic, vzdušnost a hřejinost materiálů.

Od nápadu přes výběr materiálu po zveřejnění, tak tento celý proces probíhá několik měsíců. Než naše kousky uvidíte na eshopu, předchází tomu ještě další práce. Vše hezky a lákavě nafotit, vložit na eshop a hezky popsat. Bychom vám daný kousek co nejvíc přiblížily.

A několika měsíční práci se vám vše ukáže v plné kráse. Ale ta největší krása se ukáže až u vás doma, když se do vybraného kousku oblečete.